Sandomierz Rock Night

Muzycy z zespołów On The Wings, Lady Strange i Authority we współpracy z Sandomierskim Centrum Kultury zapraszają na Sandomierz Rock Night – wydarzenie, które odbędzie się 12 października o godz. 19.00 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1).

Zagrają zespoły On The Wings, Lady Strange i Authority.

Bilet: 10 zł (przedsprzedaż)/15 zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż prowadzona jest w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20).

***

On The Wings - zespół z Warszawy grający przebojowy hard rock. Ich muzyka jest ostra i melodyjna. Za mikrofonem stoi najdziksza kocia polskiego rock’n’rolla. Na gitarze basowej szaleją najseksowniejsze kobiece palce w Polsce.

facebook.com/OnTheWingsband

Lady Strange

Styl zespołu można umiejscowić w ogólnie pojętej muzyce okołorockowej. Staramy się nie zamykać naszej twórczości w ramy gatunków, ale najbliżej nam do połączenia współczesnej muzyki rockowej z elementami funku, grunge'u, a czasem nawet popu.

Jeżeli lubisz kino 7D, na naszym gigu poczujesz się jak na odjechanym seansie! Oprócz dźwięków i obrazów, chcemy przekazać wszystkie emocje, które towarzyszyły nam podczas tworzenia muzy. Chcemy także Waszej interakcji, aby w naszym małym teatrze widz stał się twórcą, a twórca widzem.

Social Media:
Instagram - www.instagram.com/ladystrangeofficial
Facebook - www.facebook.com/ladystrangeofficial

Authority - zespół został założony przez Marcina Wikę, Krzysztofa Kowala i Przemka Barana. Mamy za sobą wiele koncertów między innymi z Corruption, Jelonkiem, Cochise.
W roku 2015 oraz 2016 zostaliśmy laureatem Scyzorka w kategorii Hard Rock Metal.