Robimy karmniki

Halo, halo! Tutaj ptasie radio w brzozowym gaju. Nadajemy audycję z ptasiego kraju.Proszę, niech każdy nastawi aparat... Dzieci wraz z opiekunami proszone są do wspólnego wykonywania karmników dla najmilszych, sandomierskich skrzydlatych. W pracach pomagać będzie dr inż. Dominika Gołuńska z Parku Robotów. Do wspólnej zabawy zaprasza Marcin Marzec burmistrz Sandomierza.

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu)
25 stycznia 2020 r. (sobota)
I tura: 10.00-11.15
II tura: 11.30-12.45

Zimowy okres to dobry czas, by pokazać, że skrzydlaci nie są nam obojętni. Zapraszamy dzieci z rodzicem lub dziadkiem, babcią, pełnoletnim rodzeństwem do wspólnego majsterkowania. Wspólnie będziemy robić karmniki, które zawisną w przestrzeni miejskiej. Wszystkie prace wykonywane będą z naturalnych materiałów, które będą do dyspozycji. Podczas mroźnych, miejskich spacerów wszyscy chętni będą mogli uzupełniać ziarno, karmę dla ptaków.

Wstęp wolny. Liczba miejsc jest ograniczona. Prosimy o dokonywanie zgłoszeń do 23.01.2020 roku na adres: ewelina.ura@um.sandomierz.pl lub pod tel. 15 815 41 85. W zgłoszeniu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz opiekuna, a także, wybór godziny. W tytule wiadomości podajemy hasło: Robimy karmniki!