Koncert zespołu Konsystorz

W imieniu Sandomierskiego Centrum Kultury oraz zespołu Konsystorz zapraszamy fanów mocnego, metalowego brzmienia na koncert, który odbędzie się w piątek 27 września br. o godz. 19.30 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1).

Oprócz zespołu Konsystorz, podczas koncertu zagrają również zaproszeni goście lubelski Heresyer oraz tarnobrzeski PIRAMIDE!

Bilety w cenie 15 zł do nabycia bezpośrednio przed koncertem w Lapidarium pod Ratuszem.

***

Konsystorz

Założony w 2005 roku trzyosobowy zespół grający muzykę gatunkowo określoną jako metal, lecz można usłyszeć inspiracje wieloma innymi nurtami muzycznymi. Posiada na koncie debiutancką płytę pt. "... jakby nie było jest bardzo miło" oraz dziesiątki koncertów.

Heresyer

Heresyer aka Heretycy znad Bystrzycy to death/thrashowe tragi-cyniczne komando z Lublina, które szerzy swą bluźnierczą twórczość i promuje materiał z  LP "Descending  into the Deep".

Więcej na: https://www.facebook.com/heretycyznadbystrzycy       https://heresyer.bandcamp.com/

PIRAMIDE

PIRAMIDE to tarnobrzeski zespół metalowy założony w 2013 roku. Żywiołowa sekcja rytmiczna, ostre gitary i charyzmatyczny wokal to cechy charakterystyczne tego kwintetu. Początkiem 2019 roku wydali debiutancki krążek pod tytułem „UNWANTED", który zaprezentują w sandomierskim Lapidarium po kilku latach nieobecności w tym mieście. Stęsknieni za tamtejszą publicznością na pewno dadzą z siebie wszystko. 

Link do demo - https://www.youtube.com/watch?v=j9lOqBqWzPM