Sztabowe Puszki Stacjonarne 29. Finału WOŚP

Drodzy Mieszkańcy Sandomierza!
Powoli zbliżamy się do 29. Finału WOŚP, dlatego zachęcamy Was do  wspólnego grania i kwestowania. Dochód ze zbiórki w ramach najbliższego Finału przeznaczony będzie na pozyskanie środków pieniężnych na wsparcie laryngologii dziecięcej pod hasłem: "Laryngologia, otolaryngologia o diagnostyka głowy. Finał z głową!"'.

W tym roku również uruchamiamy SZTABOWE PUSZKI STACJONARNE WOŚP, które możecie postawić w Waszych firmach i zbierać do nich pieniądze na rzecz 29. Finału WOŚP.
Sztabowe Puszki Stacjonarne WOŚP mogą stanąć w Waszych sklepach, lokalach gastronomicznych, firmach usługowych, recepcjach.

Zbiórka do Sztabowych Puszek Stacjonarnych może odbywać się w dniach 15.12.2020 r. – 31.01.2021 r.
W skrócie wygląda to tak: zgłaszacie się do naszego Sztabu i wypełniacie stosowny formularz (formularz musi być podpisany przez reprezentanta firmy + pieczęć) lub pobieracie go z naszej strony (załącznik poniżej). Wypełniony formularz możecie złożyć osobiście w naszym sztabie lub  odesłać  jego skan na adres e-mailowy: biuro@esceka.pl

Siedziba Sztabu nr #2484 w Sandomierzu:
Sandomierskie Centrum Kultury
Rynek 25/26 w Sandomierzu
tel. 15 832 29 64
e-mail: biuro@esceka.pl

Na wasze zgłoszenia czekamy najpóźniej do  31 stycznia 2021 r.

* W Waszej Firmie Sztabowa Puszka Stacjonarna  będzie usytuowana przy stanowisku jednego z Waszych pracowników. Zamiast Wolontariusza z identyfikatorem przy puszce kwestarskiej umieszczone będzie oświadczenie/zezwolenie.
Zapraszamy do współpracy.

Razem pobijmy kolejny rekord!