"Pożegnanie wakacji 2019" - komunikat dotyczący oferty zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży

Szanowni Państwo, w ramach corocznej, kulturalnej imprezy plenerowej pod nazwą "Pożegnanie wakacji", która odbędzie się 1 września 2019 na Rynku Starego Miasta, przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji. W programie (od godz. 15:00), przewidziane są m.in.: program interaktywny "Bajkowy Świat Smerfów", animacje dla dzieci i młodzieży, bezpłatne urządzenia zabawowo-rekreacyjne, koncerty: projekt muzyczny Kamyki, Alicja Śmielak z zespołem, zespół „nastroje” oraz zespół Ayarise. Gwiazdą wieczoru (ok. godz. 20:30) będzie zespół Łąki Łan.


Jednocześnie, ze względu na rozpoczynający się od września br. nowy rok szkolny, zachęcamy Państwa do zaprezentowania oferty swoich zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży. Jak co roku, planujemy w tym dniu na Rynku Starego Miasta utworzyć specjalną strefę, gdzie każda z zainteresowanych placówek będzie mogła przedstawić swoją ofertę zajęć pozaszkolnych dla młodych sandomierzan.

Sugerujemy zaopatrzenie się w materiały promocyjne, foldery i ulotki informujące o proponowanych zajęciach oraz atrakcjach, z których dzieci i młodzież będą mogły skorzystać w nadchodzącym roku szkolnym 2019/2020, a także wydelegowanie osoby do udzielania informacji na ten temat podczas imprezy. Stoisko promocyjne każda placówka powinna przygotować we własnym zakresie.

Prosimy o przesłanie deklaracji uczestnictwa do 26 sierpnia 2019  roku na adres e-mail Sandomierskiego Centrum Kultury: 
biuro@esceka.pl.