Spektakl komediowy pt. „Pomoc sąsiedzka”

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza serdecznie na spektakl komediowy pt. „POMOC SĄSIEDZKA”, który odbędzie się 7 kwietnia 2019 r. (niedziela) o godz. 18:00 w Porcie Kultury przy ul. Portowej 24 w Sandomierzu. Gwarantujemy dużą dawkę śmiechu i świetnej zabawy!

Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej (ul. Rynek 20) lub bezpośrednio przed spektaklem. Zachęcamy również do rezerwacji telefonicznych pod numerem tel. 15 644 61 05.

***

OPIS SPEKTAKLU:

Któż z nas nie zna przykładu denerwującego sąsiada? Pan Stefan potrafi zirytować! A co jeśli sąsiadką tego pana jest ekscentryczna pracoholiczka singielka, która uwielbia egzotyczne podróże?
Pana Stefana i Panią Jolę różni chyba wszystko. Do tego każde z nich lubi mieć rację. Czy taka dwójka jest w stanie znaleźć choć cień porozumienia?

REALIZATORZY:
Reżyseria: Karol Stępkowski
Opieka artystyczna: Aldona Jankowska
Scenariusz: Marzanna Graff
Muzyka: Danuta Błażejczyk, Mieczysław Jurecki
Produkcja: Mam Teatr

WYSTĘPUJĄ:

Marzanna Graff – polska pisarka, aktorka, autorka tekstów piosenek i spektakli teatralnych. Współpracuje na stałe z teatrem Mam Teatr jako aktorka i scenarzystka. Związana jest również z warszawskimi teatrami Towarzystwo Teatrum oraz Capitol, a także z kaszubską sceną im. J. Wybickiego jako aktorka oraz scenarzystka. Od 1999 współpracuje z mediami (m.in. z Polskim Radiem) tworząc własne audycje i rubryki autorskie. Jest wykładowcą w Akademia Dobrych Obyczajów , której założycielem był aktor Janusz Zakrzeński. Współpracuje jako wykładowca z Uniwersytetem Trzeciego Wieku Fundacji Shalom. Prowadzi zajęcia na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. W latach 2000–2001 pełniła obowiązki Dyrektora Biura Reklamy i Sponsoringu Telewizji Niepokalanów, wchodząc jednocześnie w skład Zarządu Telewizji Niepokalanów. W latach 2006–2009 współpracowała z kompozytorami i aranżerami Januszem Tylmanem i Czesławem Majewskim przy projekcie Śpiewaj z nami, prowadząc koncerty z ich udziałem oraz zaproszonych gwiazd.

Aleksander Mikołajczak – polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy. Ukończył PWST w Krakowie w 1976 r. Rok później otrzymał dyplom. Wspólnie z żoną Marzanną Graff stworzył projekt MamTeatr. Występuje również gościnnie w Teatrze „Polonia” w Warszawie. Pracował w Teatrze Dramatycznym w Legnicy (1977-1978), Teatrze im. Jana Kochanowskiego w Opolu (1978-1979), Teatrze im. Stefana Jaracza w Łodzi (1979-1983), Teatrze Nowym w Warszawie (1983-1989), Na Kresach w Suwałkach (1990-1991). W roku 2010 otrzymał prestiżową nagrodę Bursztynowe drzewo w kategorii „Najlepszy aktor” za rolę w spektaklu „Serca Moc”. W roku 2011 otrzymał honorowy tytuł „Ambasador Sybiraków” za rolę w spektaklu „Podaj Dłoń”.