Rapidarium - wydarzenie muzyczne

Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza Rapidarium - wydarzenie muzyczne, które odbędzie się w piątek 16 marca 2018  o godz. 19.00 Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1).


Bilety: 10 zł (przedsprzedaż)/15 zł (w dniu koncertu)
Przedsprzedaż biletów prowadzona jest od 19 lutego 2018 roku w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Rynek 20, (tel. 15 644 61 05).

***
wszedzieZUBER / BrakPerspektyw – duet rapowo-producencki pochodzący z Sandomierza, tworzący obecnie solidny filar krakowskiego rapowego podziemia. Działają w zespole od 2015 roku, pierwszy wspólny koncert zagrali w roku 2016 w Sandomierskim Lapidarium. BrakPerspektyw jako producent jest bardzo wszechstronny i w jego produkcjach można usłyszeć zarówno inspiracje klasycznym samplowanym brzmieniem jak i ciężkie trapowe dźwięki. wszedzieZUBER w rapie stawia na bezkompromisowe, szczere tracki. Duet pracuje obecnie nad długogrającym albumem „Mroki”, którego premiera przewidziana jest na jesień tego roku.

 

Digital Insanity - krakowska grupa stworzona z trzech reprezentantów trzech różnych styli. Psymone (muzyka depresyjna, bardziej rozbudowana melodyjnie od klasycznego rapu), Pozit (schoolshooter, głównie ciężki trap, nie brakuje mu ciekawych porównań i czasem mocnych punchline'ów, zdecydowany przeciwnik twardych używek) oraz Piechu (najbardziej różnorodny styl z całej trójki i trudny do zaszufladkowania). Muzyka przechodząc przez depresyjne odmęty zahacza o współczesny romantyzm i jest zarazem w bardzo prosto przyswajalnej formie.


A. Cichy – logistyk który rapuje od 2011 roku. W 2018 planuje premierę wspólnego EP z wszedzieZUBERem jak i swój solowy materiał. Chce robić jak najwięcej muzyki i jak najwięcej koncertować przy okazji poznając ciekawych ludzi. Osobiście traktuje muzykę jako zabawę i możliwość zaprezentowania siebie, swojej duszy. Lubi też placki ziemniaczane.


Izi i Wzór - dwóch raperów pochodzących z województwa świętokrzyskiego, działają na scenie rapowej od 3 lat jako duet, mają za sobą kilkanaście koncertów po całej Polsce, kilka teledysków dzięki którym zostali zauważeni w naszym rejonie. Plany na ten rok to wspólny mixtape który będzie owocem długoletniej współpracy.


Duet WASKODAGAMA, w którego skład wchodzą raper Biara oraz producent Wrona/DJ Skrzydlaty. Tworzą klasyczny brzmienie rapu inspirowane nowojorskimi latami 90-tymi.