Koncert zespołów Monster Monkey, PIRAMIDE oraz INVERTED MIND

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza fanów metalowych brzmień na koncert, który odbędzie się 23 listopada o godz. 19.00 Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1). Zagra sandomierski zespół Monster Monkey, tarnobrzeski PIRAMIDE oraz krakowski INVERTED MIND.


Bilety: 10 zł (przedsprzedaż)/15 zł (w dniu koncertu)*

*Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek20), tel. 15 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel oraz (w miarę dostępności) bezpośrednio przed koncertem.

 

Więcej informacji o wydarzeniu pod poniższym linkiem:
www.facebook.com/events/528417484380157/

***

Monster Monkey

Zespół powstał w 2013 roku w Sandomierzu z inicjatywy gitarzysty oraz wokalisty Wiktora Werfela, styl prezentowany przez „Monster Monkey” to połączenie gatunków metalu takich jak: nu-metal, industrial, sludge metal oraz groove metal, w stylu takich dokonań, jak Sepultura, Korn, Godflesh, A.N.I.M.A.L., Coal Chamber oraz Crowbar.

 

Skład zespołu:

Wiktor „Panda” Werfel – wokal, gitary;
Łukasz „Mały-Boss” Małecki – gitary;
Jan "Azazel Johnny" Skubida – bass;
Grzegorz „Melonajzer” Wilkowski – perkusja.

FB: www.facebook.com/monstermonkeyband/
YT: www.youtube.com/watch?v=HnFm20WGMKk

 

PIRAMIDE

PIRAMIDE to tarnobrzeski zespół metalowy założony w 2013 roku. Żywiołowa sekcja rytmiczna, ostre gitary i charyzmatyczny wokal to cechy charakterystyczne tego kwintetu. Na początku tego roku zespół wydał swój długo oczekiwany debiutancki album zatytułowany “Unwanted” będący zbiorem pierwszych w pełni autorskich utworów, które dojrzewały przez lata działalności grupy.

Sandomierska publiczność uzależnia, dlatego po niedawnym koncercie w Lapidarium, zespół zapragnął po raz kolejny dla niej zagrać.

FB: www.facebook.com/piramidetbg
YT: www.youtube.com/watch?v=j9lOqBqWzPM

 

INVERTED MIND

Zespół INVERTED MIND został założony w Krakowie w 2011 roku przez Jana Słomskiego i obecnie funkcjonuje jako trio w składzie: Jan Słomski – gitary, wokale, Michał Tomaszek – bas, Dariusz Darasz – perkusja.  Inverted Mind reprezentuje swój własny styl, który jest fuzją sludge, stoner, doom i post-metalu. Największą inspiracją są: Crowbar, Eyehategod, Amenra, Dopethrone, Obscure Sphinx.

Zespół ma na koncie dwa wydawnictwa: „Introduction to Mandness”’ (demo 2012) i „Nothing but Suffering” (CD 2013).

 

Skład zespołu:

Jan Słomski - gitara/wokal
Jan Skubida - bas
Konrad Coner – perkusja

FB: www.facebook.com/InvertedMind/
YT: www.youtube.com/watch?v=rAdUudZN1Io
Bandcamp: invertedmind.bandcamp.com/