Koncert walentynkowy „Byle nie o miłości"

Sandomierskie Centrum Kultury, Urząd Miejski w Sandomierzu oraz Muzeum Okręgowe w Sandomierzu serdecznie zapraszają na koncert walentynkowy o przewrotnym tytule „Byle nie o miłości. Piosenki Agnieszki Osieckiej”, który odbędzie się 11 lutego 2018 roku o godz. 18.00 w Sali Rycerskiej Zamku w Sandomierzu.

Piosenki Agnieszki Osieckiej śpiewa Nula Stankiewicz do akompaniamentu Janusza Strobla.

Bilety: 20 zł/ 30 zł (przedsprzedaż/w dniu koncertu)*
Przedsprzedaż prowadzona jest od 23 stycznia br. w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20), tel. (15) 644 61 05.
*5 zł rabatu dla posiadaczy Sandomierskiej Karty Mieszańca

***

O recitalu słów kilka…

Nula Stankiewicz, Janusz Strobel oraz Andrzej Jagodziński stworzyli recital o dość przewrotnym tytule: „Byle nie o miłości”. Koncert to wyjątkowy, bo choć Poetki nie ma z nami już od 20 lat – słuchacz ma wrażenie, że ona TU jest. Że prowadzi swój własny koncert, że nigdy od nas nie odeszła….. A to wszystko za sprawą fragmentów wywiadów z Agnieszką Osiecką, które są prezentowane pomiędzy utworami. Filmiki te zostały z niezwykłą precyzją wybrane i wstawione dokładnie tam, gdzie być powinny. Budują one niesamowity klimat koncertu i są łącznikiem pomiędzy piosenkami – tymi znanymi, ale odmienionymi poprzez aranżacje jak i tymi, które są prawie nieznane, bo zostały znalezione przez Janusza Strobla w zakamarkach radiowych archiwów.