Koncert Cochise&S.N.O.W.

Białostocki zespół Cochise świetnie przyjęty w 2017 roku przez sandomierską publiczność, powraca do Lapidarium pod Ratuszem, tym razem w towarzystwie sandomierskiego zespołu S.N.O.W.!
 
Sandomierskie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na koncert Cochise&S.N.O.W., który odbędzie się 2 marca br. o godz. 19.00 w Lapidarium pod Ratuszem (Rynek 1).
 
Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej, Rynek 20, 27-600 Sandomierz, tel. 15 644 61 05 lub bezpośrednio przed koncertem.
 
***
Cochise - białostocki zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka i grungu. Grupa powstała w 2004 roku i od tego czasu zagrała kilkaset koncertów oraz nagrała pięć studyjnych albumów, wydanych przez wytwórnie Mystic i Metal Mind.
Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył
Cochise można wymienić Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, Cieszanów Rock Festiwal, Impact Festival,Summer Fall Festival). Zespół kilkukrotnie koncertował za granicą (w Niemczech, Belgii i Anglii), w 2016 roku zagrał na dużej scenie Przystanku Woodstock. W marcu 2018 miała miejsce premiera nowej płyty Cochise zatytułowanej Swans&Lions.
 
Skład: 
Paweł Małaszyński- voc., 
Wojtek Napora- git., 
Radek Jasiński- b., 
Adam ARGON Galewski-dr.
 
 
S.N.O.W.  - powstał z końcem 2007 roku. Latem 2008 r. zespół. został wyróżniony na Ogólnopolskim Przeglądzie Kapel Rockowych „Czysty Akord” w Kielcach (II miejsce). W maju 2009 r. zespół zdobył I miejsce na Ogólnopolskim Przeglądzie Muzycznym im. Miry Kubasińskiej „Wielki Ogień” w Ostrowcu Świętokrzyskim' a w sierpniu 2009 r. pierwszą nagrodę na festiwalu „Rock Autostrada” w Bochni.
Muzyka wykonywana przez S.N.O.W. oscyluje wokół szeroko rozumianego nurtu rockowego z mocnymi gitarowymi riffami połączonymi z melodyjnym wokalem. Zespół na swoim koncie ma wydane dwa albumy "s.n.o.w." (2010) i "Po drugie" (2017).
W tak zwanym międzyczasie zespół tworzył i szlifował w ogniu scenicznym nowy repertuar, który potem nieśpiesznie rejestrował korzystając ze stworzonych przez siebie warunków studyjnych. 
W 2014 roku zespół brał udział w nagraniu sceny w filmie „Ziarno Prawdy” w reżyserii Borysa Lankosza (według powieści Zygmunta Miłoszewskiego) występując we własnej roli .
W 2016 roku S.N.O.W. miał zaszczyt gość na swoim koncercie przedstawicieli grupy artystycznej ŁÓDŹ KALISKA.
Wrażenie jakie zrobili na artystach z Łodzi zaowocowało prośbą o skomponowanie ścieżki dźwiękowej do happeningu „Szarża stojąca”. Premiera filmu i muzyki miała miejsce podczas wernisażu grupy Łódź Kaliska 7 kwietnia 2017 roku w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie.
 
Skład: 
Tomasz Wróblewski – wokal, 
Grzegorz Osmala – gitara, Jerzy Cąpała - gitara, 
Michał Piorun - bas, 
Grzegorz Wilkowski – perkusja, 
Marcin Walczak - realizacja dźwięku.