Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE

Sandomierskie Centrum Kultury zaprasza na akustyczną ucztę w wykonaniu wieloletniego wokalisty zespołu TURBO Grzegorza Kupczyka!
 

Już 20 grudnia br. w Lapidarium pod Ratuszem, wokalista w akompaniamencie Janusza Musielaka i Wojciecha Kubiakaw kameralny sposób wprowadzi słuchaczy w klimat ponadczasowych przebojów.
 

Wstęp od 19.30
 

BILETY: 20 zł (przedsprzedaż)/30 zł (w dniu koncertu)*

*Bilety do nabycia codziennie w Centrum Informacji Turystycznej w Sandomierzu (Rynek 20), tel. 15 644 61 05, e-mail: informacja@sandomierz.travel oraz (w miarę dostępności) bezpośrednio przed koncertem.

Serdecznie zapraszamy!

 

***

Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE

To sensacyjny projekt słynnego, wieloletniego wokalisty zespołu TURBO znanego z takich przebojów jak „Dorosłe dzieci”, „Jaki był ten dzień” czy „Smak ciszy” współpracujący w przeszłości także z zespołami NON IRON, WIEKO, ESQUARIAL oraz Czesławem Niemenem. Z towarzyszeniem muzyków: Janusz Musielak (NON IRON) i Wojciech Kubiak tworzy podczas koncertów niesamowitą atmosferę. Każdy koncert przyjmowany jest wręcz owacyjnie, oklaski na stojąco są w zasadzie regułą. Recital ten to wspaniała, akustyczna uczta o niepowtarzalnym klimacie w kameralny sposób oddająca słuchaczom klimat ponadczasowych przebojów.
Grzegorz Kupczyk z okazji swojej okrągłej, urodzinowej rocznicy serwuje fanom takie przeboje jak: „Ach! Nie bądź taki śmiały”, „Wszystko będzie OK”, „Cały czas uczą nas”,” Pozorne życie”, „Smak ciszy”, „Jaki był ten dzień” i wiele innych.
Muzycy z przyjemnością wykonują okazjonalnie również utwory z repertuaru Led Zeppelin, Emerson Like & Palmer, Non Iron.

„Grzegorz Kupczyk TURBO AKUSTYCZNIE” to kameralny koncert na gitary akustyczne i wokal!

W wyjątkowych wypadkach muzykom towarzyszą zaproszeni muzycy.


Skład:
Grzegorz Kupczyk – śpiew, harmonijka ustna, gitara akustyczna
Janusz Musielak – gitara akustyczna
Wojciech Kubiak – gitara akustyczna

Więcej informacji na oficjalnej stronie artysty na facebooku:

www.fb.com/kupczykakustycznie.kupczyk