19. Konkurs Piosenki "Wygraj Sukces" - Eliminacje Wstępne

Serdecznie zapraszamy na kwalifikacje wstępne 19. Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”, które odbędą się 5 kwietnia br. Ośrodku Promocji Aktywności Kulturalnej w Sandomierzu (ul. Armii Krajowej 1). Przesłuchania rozpoczną się o godz. 11.00, na godz. 09.00 zaplanowano próby sceniczne. Regulamin i więcej szczegółów dotyczących konkursu można znaleźć na stronie:   www.wygrajsukces.com.pl.

 

19 KONKURS PIOSENKI „WYGRAJ SUKCES”
KWALIFIKACJE WSTĘPNE

Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej
Sandomierskie Centrum Kultury
5 kwietnia 2014 r.
Konkurs Konkursowy godz. 11.00 (próby – godz. 9.00)

 

KATEGORIA WIEKOWA I (klasy 0-III)

1.    Anna Bartoszek (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

2.    Urszula Biernicka (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

3.    Zuzanna Cieśla (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

4.    Aleksandra Cupisz (Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie)
       opiekun art.: Marcin Maziarz

5.    Emilka Sławińska (Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie)
       opiekun art.: Marcin Maziarz

6.    Patrycja Terembuła (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

7.    Martyna Wójtowicz (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

KATEGORIA WIEKOWA II (KLASY IV – VI)

1.    Gabriela Klocek (Sandomierskie Centrum Kultury)
        opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

2.    Julia Maszczak (Sandomierskie Centrum Kultury)
        opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

3.    Elżbieta Skowron (Malice)
        opiekun art.: Beata Skowron

4.    Katarzyna Trelska (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

KATEGORIA WIEKOWA III (KLASY GIMNAZJALNE)

1.    Marlena Bieniek (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

2.    Dominika Bugajska (Miejskie Centrum Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim)
       opiekun art.: Ryszard Góra

3.    Dominika Mazur (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

4.    Weronika Rybak (Dom Kultury we Wrzawach)
       opiekun art.: Marek Bartoszek

5.    Alicja Śmielak (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie)
       opiekun art.: Sławomir Lutyński

6.    Natalia Teter (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

KATEGORIA WIEKOWA IV (KLASY PONADGIMNAZJALNE)

1.    Małgorzata Bednarz (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

2.    Katarzyna Daniel (Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie)
       opiekun art.: Tomasz Turek

3.    Katarzyna Góras (Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Ożarowie)
       opiekun art.: Sławomir Lutyński

4.    Patrycja Klocek (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

5.   Wiktoria Kryj (Klimontów)
       opiekun art.: Wiktoria Kryj

6.   Gabriela Pąk (Gminny Ośrodek Kultury w Zaklikowie)
       opiekun art.: Tomasz Turek

7.    Dominika Podlesińska (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

8.    Karolina Pyza (Gminny Ośrodek Kultury w Klimontowie)
       opiekun art.: Marcin Maziarz

9.   Julia Rewera (Sandomierskie Centrum Kultury)
      opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

10. Klaudia Smardz (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

11. Klaudia Zioło (Sandomierskie Centrum Kultury)
       opiekun art.: Martyna Puszka-Maziarz

Organizator:
Tarnobrzeski Dom Kultury - Dział Ruchu Amatorskiego
ul. Słowackiego 2, 39-400 Tarnobrzeg (z dopiskiem "Wygraj Sukces")
15 822-74-97; 822-21-10 w. 24
biuro@wygrajsukces.com.pl
www.wygrajsukces.com.pl
www.tdk.tarnobrzeg.pl


Załączniki:

Grudzień 2014
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4