JAGODOWY PROJEKT
warsztaty kartkowe

 piątki 17.00-19.00

Cotygodniowe spotkania "kartkowe", na których będziemy zgłębiać techniki*: cardmakingu, scrapbooking, mixed media i innych pokrewnych dziedzin. Każde zajęcia to zupełnie nowa tematyka oraz forma pracy. Wykonamy między innymi kartkę sztalugową, kartkę książkę, shaker card oraz wiele innych poznając przy tym różne materiały stosowane w tymże rękodzielnictwie.

Cardmaking to nic innego jak własnoręczne tworzenie kartek okolicznosciowych.
Scrapbooking to przede wszystkim metoda ręcznego tworzenia oraz dekorowania albumów że zdjęciami.
Mixed media to połączenie różnych technik zaczynając od kolażu, poprzez szablon, zabawę kolorem i fakturą. Wszystkie te dziedziny mocno przenikają się wzajemnie co daje nieskończona ilość możliwości twórczych. 

Jest też świetna zabawa, sprawia ogrom przyjemności, relaksuje ale uwaga bardzo uzależnia. Kreatywne rękodzieło to obecnie bardzo popularne hobby. Zachęcamy zarówno dzieci, dzieci z rodzicami, młodzież jak i dorosłych do udziału w warsztatach. 

Rękodzieło pozwala skupić się na twórczym działaniu, pozbyć się negatywnej energii w twórczy sposób. Sprzyja relaksowi i redukcji stresu. Dzieci pobudza do kreatywnego myślenia i działania. Najważniejsze nie potrzebujesz, żadnych z szczególnych umiejętności aby siąść przy "kartce" i zacząć tworzyć. 

Zapraszamy dzieci (od 8 lat), młodzież i dorosłych. Dzieci młodsze zapraszamy z opiekunami.

Kiedy: piątki 17.00-19.00

PLAN ZAJĘĆ NA KWIECIEŃ
6.04 - kartka kaskadowa

13.04 - kartka oltarzykowa
20.04 - kartka sztalugowe
27.04 - kartka kwiatowa DL 

Z racji zbliżającego się sezonu różnych uroczystości takich jak komunie, śluby itp. na warsztatach będziemy wykonywać kartki właśnie na takie okazje. 

 

Koszt zajęć:
15 zł od osoby – jednorazowe wejście
40 zł od osoby – karnet miesięczny

Zapisy:
Ośrodek Promocji Aktywności Kulturalnej
ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
15 644 50 95

Przełącznik – twórczy zaułek
ul. Żółkiewskiego 7b-c w Sandomierzu
tworczyzaulek@esceka.pl
15 644 50 95