To w tym miejscu łączymy się z kulturą i czerpiemy energię ze spotkań w towarzystwie ludzi, którzy chcą inspirować innych do działania. Odwiedzając nasz twórczy zaułek będziesz mógł poznać nietuzinkowe osoby, które podczas swoich warsztatów podzielą się z Tobą swoją wiedzą i pasją.

W poniedziałki zapraszamy na kreatywne spotkania seniorów, czyli warsztaty rękodzielnicze oraz warsztaty szydełkowania dla dorosłych.

Jeżeli marzysz o samodzielnym projektowaniu, stworzeniu unikalnych akcesoriów czy dodatków niezbędnych dla Ciebie i Twojego domu - zapraszamy w środowy na warsztaty krawieckie „Pracownia By mama”.

Natomiast w piątki przełączamy się na kanał „twórczość”. Będzie to czas na uwalniane swojej kreatywności i relaks przy "kartce", nad którym będzie czuwała Jagoda.

Sobota to czas na spotkania z wyjątkowymi osobami, które chcą podzielić się z Tobą swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem. Do naszego zaułku zaprosimy między innymi: dietetyków, psychologów, lokalnych artystów i społeczników.

Znalazłeś coś dla siebie? Zapraszamy koniecznie na ulicę Żółkiewskiego 7b-c.

Zapraszamy na fanpage Przełącznika - twórczego zaułka: www.fb.com/przelacznik

Kontakt
Przełącznik – twórczy zaułek
ul. Żółkiewskiego 7b-c
27-600 Sandomierz
tworczyzaulek@esceka.pl

604 684 128
www.esceka.pl

Aby poznać Państwa oczekiwania co do oferty, jaką staramy się stworzyć dla mieszkańców Sandomierza, prosimy o wypełnienie ankiety (poniżej załącznik Ankieta) i przesłanie jej na adres e-mail: tworczyzaulek@esceka.pl, bądź dostarczenie jej osobiście do Ośrodka Promocji Aktywności Kulturalnej (ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu)