ZMYSŁOWISKO

W Ośrodku Promoci Aktywności Kulturalnej będą również zajęcia dla najmłodszych!
Drodzy Rodzice, obok takiej oferty nie da się przejść obojętnie!

DOBRA ZABAWA to inwestowanie w harmonijny i wszechstronny rozwój dziecka" dlatego ZAPRASZAMY na innowacyjne zajęcia pt. ZMYSŁOWISKO! w podróż do odkrywania wykreowanej przez nas przestrzeni zachęcamy maluszki od 10 miesięcy do 3 lat wraz z rodzicami.
Będziemy się spotykać raz w tygodniu w OPAKu lub Porcie Kultury!

ZMYSŁOWISKO to niezapomniana wyprawa do krainy różnorodnych faktur, dźwięków, kolorów i kształtów. Podczas spotkań dzieci będą mogły cieszyć się kontaktem z różnorodnymi bodźcami stymulującymi wszystkie zmysły i robić wszystko czego zapragną. Z NAMI ZAWSZE JEST SWOBODNIE, WESOŁO, BRUDNO... i NIE NUDNO!
Podczas spotkań będziemy wykorzystywać elementy Sensoplastyki®, za pomocą której będziemy wspierać rozwój kompetencji intra oraz interpersonalnych poprzez odpowiednie przygotowanie przestrzeni dla uczestników.

Materiały sensoryczne na naszych zajęciach opierają się tylko i wyłącznie na wykorzystaniu bezpiecznych produktów naturalnych oraz tych, przeznaczonych dla dzieci. Na każdym spotkaniu będziemy bawić się z innym materiałem, m.in. skrobią, makaronem, ciastoliną, miskami teksturowymi, tablicą manipulacyjną, itp.

ZAPISY:
OŚRODEK PROMOCJI AKTYWNOŚCI KULTURALNEJ

ul. Armii Krajowej 1 w Sandomierzu
15 644 50 95
opak@esceka.pl