Sukces tancerek z FT PARADOX I

W miniony piątek, 1 grudnia 2017 w Biłgoraju odbył się Ogólnopolski Turniej Tańca Solo "Zaplątane kroki". Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe "Trampolina sukcesu" wraz z Młodzieżowym Domem Kultury i Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Biłgoraju od 2014 roku organizuje Ogólnopolski Turniej Tańca pod hasłem "Zaplątane kroki". 

Głównym założeniem turnieju jest promowanie różnych stylów tańca, popularyzacja tańca jako jednej z form aktywnego wypoczynku oraz stworzenie młodym ludziom warunków do sportowej rywalizacji.

Swoje umiejętności przed jury prezentowały setki młodych tancerzy. Zmagania tancerzy w dziesięciu kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych: disco-dance, hip-hop oraz taniec współczesny oceniało trzyosobowe jury.

Na parkiecie zaprezentowały się 3 młode tancerki z Formacji Tanecznej PARADOX I: Gabriela Kodyra, Aleksandra Śledź oraz Katarzyna Sobieszkoda.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że I miejsce w kategorii taniec współczesny powyżej 15 lat zajęły Gabriela Kodyra i Aleksandra Śledź, natomiast II miejsce w tej samej kategorii wywalczyła Katarzyna Sobieszkoda.
Choreografię i tancerki przygotowała Monika Magda.

Serdecznie gratulujemy!