"Między nami kobietami"- Tydzień Kobiet w Sandomierskim Centrum Kultury - relacja

Dzień Kobiet to bardzo wyjątkoweświęto dla wszystkich Pań, dlatego u nas świętowanie trwało cały tydzień.

Nowy obiekt Sandomierskiego Centrum Kultury "Przełącznik - twórczy zaułek" w dniach 5 - 9 marca br. gościł wyjątkowe kobiety, które chciały podzielić się swoją pasją i poprowadziły warsztaty dla mieszkanek Sandomierza.

Poniedziałkowy wieczór był niezwykle twórczy, a ta za sprawą magii scrapbookingu, o którą zadbała graficzka i pasjonatka rękodzieła - Jagoda Szczęsna.

Wtorek był czasem prawdziwych metamorfoz! Wszystko dzięki drobnemu kosmetycznemu zabiegowi - hennie brwi i rzęs. Taki oto warsztat połączony z pokazem przygotowała Pani Marzena Dziedzic - kosmetyczka i właścicielka salonu kosmetycznego "Nefretete & SPA".

W środę w ruch poszły maszyny do szycia. Podczas wyjątkowego warsztatu Katarzyny Piechniak - pani pedagog, której prawdziwą pasją jest szycie Panie miały okazję uszyć niezwykle piękne i praktyczne kosmetyczki.

W czwartek odbyła się warsztaty dotyczące zdrowego odżywiania, które poprowadziły pasjonatki zdrowego stylu życia: Katarzyna Dąbek i Aneta Gawron. Uczestniczki warsztatów dowiedziały się, że zdrowe odżywianie nie jest wcale takie trudne, wystarczy wzbogacić swoją dietę w owoce i warzywa i wypijać codziennie ok. 2 litrów wody.

Ostatniego dnia Tygodnia Kobiet, odbyło się niezwykle ekscytujące spotkanie z Panią Agatą Kwarciany - psychologiem, psychoterapeutą i trenerem umiejętności psychospołecznych. Warsztat poświęcony był budowaniu relacji damsko – męskich.

Składamy serdeczne podziękowania prowadzącym spotkania Paniom, które sprawiły że wydłużone Święto Kobiet było dla nas wszystkich inspirujące, a przy okazji bardzo praktyczne.

Tydzień Kobiet wprawdzie już za nami, jednak w„Przełączniku” nadal będą odbywać się ciekawe warsztaty nie tylko dla Pań. Zapraszamy na nasz profil na Facebooku, aby być na bieżąco: www.facebook.com/przelacznik/