III miejsce dla FT PARADOX JUNIOR w Suchedniowie!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Formacja Taneczna PARADOX JUNIOR zajęła III miejsce w kategorii taniec współczesny do lat 11 w Suchedniowie!
 
W minioną sobotę 6 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 w Hali Sportowo-Rehabilitacyjnej w Suchedniowie (ul. Sportowa 3), odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Formacji Tanecznych Suchedniów 2019
 
Turniej organizowany przez suchedniowską „Kuźnicę” cieszy się niegasnącym zainteresowaniem oraz znakomitą opinią wśród środowisk tanecznych w kraju. Czternasta edycja przyciągnęła rekordową liczbę 1300 tancerek i tancerzy z 27 formacji tanecznych.
 
Głównym założeniami turnieju są: popularyzacja tańca jako formy wychowania, rekreacji oraz rozrywki dzieci i młodzieży, prezentacja szerokiej publiczności walorów artystycznych tańca oraz integracja środowiska tanecznego Polski.
 
Zmagania tancerzy oceniało trzyosobowe jury w następujących kategoriach tanecznych i wiekowych:
TANIEC NOWOCZESNY: do lat 11, 12 – 15 lat, powyżej 16. 
INSCENIZACJA TANECZNA: do lat 10, 11 – 15 lat.
WIDOWISKO TANECZNE: do 11 lat, 12 – 15 lat.
TANIEC WSPÓŁCZESNY: do 11 lat, 12 – 15 lat, powyżej 16 lat.
INNE FORMY TAŃCA: do 11 lat, 12 – 15 lat, powyżej 16 lat.
 
Decyzją jury w kategorii TANIEC WSPÓŁCZESNY do 11 lat, III miejsce zajęła Formacja Taneczna PARADOX JUNIOR, w choreografii zatytułowanej "Coś z góry i coś od dołu” autorstwa choreografa i trenera prowadzącego FT PARODOX Moniki Magdy.
 
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!